O nás

Vyrábíme obaly, které jsou funkční, chrání a pomáhají našim zákazníkům prodávat jejich výrobky.

Společnost OBAL PRINT byla založena v roce 1994 jako rodinná firma se zaměřením na ofsetový tisk a kartonáž. Specializujeme se na výrobu:

  • krabic
  • obalů
  • reklamních poutačů
  • prodejních stojanů

z hladkých, vlnitých a kašírovaných lepenek zušlechtěných pětibarevným ofsetovým tiskem a následnou povrchovou úpravou. Tato úprava může být provedena tiskovým lakem, disperzním lakem, UV lakem nebo laminací. Tiskneme, kašírujeme i vysekáváme do formátu B0 (100 x 140 cm). UV lakování nabízíme do formátu 120 x 160 cm. Provádíme také různé druhy lepení krabiček a kompletaci reklamních poutačů. V případě potřeby jsme schopni připravit grafický návrh vašeho budoucího produktu.

V roce 1997 se společnost přestěhovala do vlastního výrobního areálu ve Fryštáku u Zlína, kde v současné době pracuje okolo šedesáti zaměstnanců. Naše obaly se objevují i na zahraničních trzích jako je Slovensko, Rakousko, Německo a Holandsko. Export tvoří v současné době 30 % objemu produkce a našim cílem je toto číslo zvyšovat.

V roce 2002 firma úspěšně implementovala a certifikovala integrovaný systém managementu jakosti ISO 9001 : 2000, v roce 2017 pak došlo k úspěšnému přecertifikování podle normy BS EN ISO 9001 : 2015.

Certifikát ISO cz

Certifikát ISO eng

 

Obaly, které prodávají
vytvořilo Anything Studio
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace