Kompletní výroba obalů

Předtisková příprava

Příprava dat do tisku spočívá ve zpracování tiskových podkladů tak, aby nedošlo k chybám při tisku a další výrobě. V závislosti na typu zakázky zajistíme litografie nebo desky osvícené technologií CTP.

Správně dodané podklady pro tisk

 

Návrhy konstrukcí obalů

Optimální tvar obalů a krabic je navrhován pomocí počítačových programů. Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám doporučíme nejvhodnější materiál, technologii výroby a zhotovíme Vám funkční vzorek k odzkoušení tak, aby co nejlépe splňoval požadavky a potřeby daného výrobku. Při výrobě používáme materiály a technologie splňující nejpřísnější požadavky na jakost a ekologii.

Katalog Fefco

 

Ofsetový tisk

Nabízíme ofsetový tisk do formátu B0 (100 x 140 cm).

Pětibarvový velkoformátový archový stroj Planeta Varimat P57 potiskne přírodní i natírané papíry a lepenky v gramáži od 150 do 600 g/m2. 

 

Lakování a laminace

Povrchová úprava lakováním (tiskový, disperzní a UV lak) nebo laminací podstatně zvyšuje odolnost obalu proti znehodnocení a zároveň podporuje jeho atraktivitu oživením barev. Aplikaci tiskového nebo disperzního laku provádíme přímo při tisku, a to celoplošně nebo lokálně. Zajistíme také povrchovou úpravu parciálním a plošným UV lakem nebo laminací.

 

Kašírování

Jednou z předností kašírovaných obalů je kombinace velmi kvalitního tisku a pevnostních parametrů vlnité či knihařské lepenky. Lepenky kašírujeme na mikrovlnu, dvou a vícevrstvou vlnu do velikosti 
100 x 140 cm. Kašírujeme také na knihařskou lepenku v gramáži od 600 do 1.850 g/m2 a do formátu 100 x 140 cm.

 

Výsek, lepení a kompletace

Naši výsekovou flotilu tvoří tři výsekové stroje, které vysekávají archy ve formátech B0, A0 a B2 
jakýchkoli tvarů. Laserová technologie při výrobě nožů zajišťuje požadovanou přesnost výseku. Vyseknuté obaly se skládají, lepí (jedno, dvou a tříbodově) a kompletují pro přepravu. Odvoz hotových výrobků realizujeme prostřednictvím našich smluvních dopravců.

Obaly, které prodávají
vytvořilo Anything Studio
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace